درباره ما

 

شرکت دارانا مهـر(سهامی خاص) در راستای رسالت و ارزش های سازمان، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ و با هدف ورود به بازار صنعت نوشیدنی تأسیس و رسماً از تیر ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز نمود.

در این راستا  اولین محصول برند اُلایف در آبان ۱۳۹۸ در سایت تولیدی در منطقه دوآب استان مازندران وارد بازار گردیده بود. همچنین کارخانه تولید آب آشامیدنی درشهرک صنعتی نوبران  در استان همدان  با توجه به دارا بودن مزایای مناسب از جمله میزان آب مناسب برای فعالیت شرکت درصنعت نوشیدنی ها در اسفند ۱۳۹۸ شروع بکار نمود.

 

ماموریت برند اُلایفسرزندگی” بخشیدن با آب سالم و در بسته بندی جذاب به تمامی هموطنان گرامی است و ویژگی آن مبنی بر آب بدون میکروب و باکتری مضر  با استفاده از فناوری پیشرفته میکروب زدایی کامل (FDS) گواه بر این مدعاست.

شرکت دارانا مهر  با شعار “ با هم برای زندگی” در تلاش است با افزایش مستمر توانمندی ها، دانش و فناوری بتواند همه اقشار جامعه را از نعمت های خدادادی طبیعت در قالب محصولاتی با کیفیت و دلخواه بهره مند سازد تا در کنار هم رضایت و لذت بیشتری را تجربه نماییم.

 

بیانیه ماموریت اُلایف: ما برآنیم تا همه طبقات جامعه را در همه جا و همه زمان، از آب آشامیدنی گوارا بهره‌مند سازیم.

تامین و عرضه گواراترین آب آشامیدنی برای ایرانیان در هر مکان و زمان، علت وجودی ماست. ما می‌خواهیم دلچسب ترین آب آشامیدنی را در بهترین کیفیت عرضه کنیم تا همه افراد جامعه، شادابی را در زندگی خود لمس کنند. ما به جامعه ای سالم و سرشار از روح زندگی می اندیشیم. این روح زندگی، توسط آب گوارای الایف دمیده می شود.

طراوت به معنای سرزندگی و تازه بودن

لحظه به معنای یک دَم، همان لحظه ای که اُلایف مصرف می‌شود.

با مصرف اُلایف طراوت، شادابی و روح زندگی به لحظه‌های مخاطب وارد می‌شود.

اُلایف برندی است که می‌خواهد مخاطبانش زندگی شادابی را تجربه کنند و جامعه، سرشار از طراوت و سرخوشی باشد.

 

بینش برگرفته از مخاطب: آب آشامیدنی بطری، برطرف‌کننده عطش و تشنگی در گرما و در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی و تفریحی است.

آب بطری خوب و ایده‌آل گوارا و سبک، خنک و در دسترس است و از نظر شکل ظاهری استاندارها را رعایت می‌کند.

آب آشامیدنی  اُلایف درصدد ارائه آب آشامیدنی در دسترس، گوارا و با کیفیت  می باشد که پس از مصرف حس سبکی، طراوت و شادابی را القا می‌کند.

اُلایف تنها آب آشامیدنی است که به واسطه تیم مجرب و تجهیزات حرفه‌ای خود، می‌تواند همه‌جا و برای همه، زندگی شادابی را به ارمغان آورد.

 

ارزش های برند اُلایف: مسئولیت پذیری ، صداقت ، کیفیت

آنچه وعده ماست، تولید و عرضه محصولاتی باکیفیت، نوآور و رقابت محور است که در ورای آن، ضمن رعایت اصول اخلاقی در رقابت با سایر تولیدکنندگان و واردکنندگان، بهبود و رشد همه جانبه صنعت نوشیدنی را شاهد باشیم.